Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Nadruki reklamowe

Nadruki reklamowe

Nadruki reklamowe i flagi reklamowe

Nadruki reklamowe cieszą się ogromną popularnością. Agencje reklamowe oraz firmy wykorzystują je do promocji swoich produktów i usług. Kolorowe koszulki z nadrukami i inne ubrania to wciąż atrakcyjne upominki rozdawane lub będące nagrodą w konkursach, na różnego rodzaju eventach i imprezach plenerowych. To również ceniony gadżet reklamowy, który dzięki nadrukowi zwiększa rozpoznawalność marki i buduje lojalności klientów.

Odzież robocza w firmach cieszących się dużą renomą jest znakowana logotypem, a niekiedy zadrukowana również hasłem reklamowym. Taka dbałość o wygląd pracowników podnosi jej prestiż i świadczy o wysokich standardach. Brandowanie odzieży zwiększa rozpoznawalność marki i często wykorzystywane jest do promowania firmy. Znakowana odzież ochronna zwiększa poczucie lojalności dla firmy i buduje wśród pracowników poczucie więzi z marką.

Wysokiej jakości atrakcyjne nadruki

Wykonujemy profesjonalne i trwałe nadruki oraz zdobienia na różnego rodzaju odzieży. Możemy nanieść nadruk na odzieży sportowej lub ochronnej, na koszulkach, bluzach, kurtkach, czapkach oraz na wielu innych wyrobach tekstylnych. Dzięki nowoczesnym technikom oraz wysokiej jakości używanych do druku materiałów nasze prace są trwałe i odporne podczas używania. Z dużą skutecznością wykonujemy druk flag reklamowych, które przez długi czas nie tracą swoich walorów użytkowych i wizualnych. Nowoczesne pigmenty i folie gwarantują doskonałe odwzorowanie barw i dużą odporność na działanie zjawisk atmosferycznych.

Dobieramy odpowiednią technikę wykonania, w zależności od zapotrzebowania oraz zamierzonego efektu.

Stosujemy techniki druku:

Nadruki reklamowe

FLOCK

Specjalna folia z meszkiem, ma delikatną w dotyku strukturę zamszu. Jest ona utrwalana na materiale przy pomocy wysokiej temperatury. Nadruk wykonany folią flock jest alternatywną metodą znakowania względem haftu i charakteryzuje się niezwykłą trwałością,

Nadruki reklamowe

FLEX

Profesjonalna technika wykorzystująca specjalną folię, przy pomocy której przenosi się nadruk na powierzchnię tkaniny,

Nadruki reklamowe

SUBLIMACJA

Sublimacja - wtłoczone w strukturę tkaniny pigmenty nie wykruszają się, są odporne na tarcie oraz pranie. Nie usztywniają powierzchni, na której się znajdują. Metoda bardzo często stosowana przez producentów odzieży sportowej.

Nadruki reklamowe

Nadruki na odzieży dla różnych branż

Nadruki na odzieży sprawdzają się w wielu sytuacjach. Pozwalają one na stworzenie gadżetów reklamowych, rozdawanych pracownikom i klientom na różnego rodzaju wydarzeniach. Bardzo często produkty tego typu są również wykorzystywane do identyfikowania osób zatrudnionych w danej firmie. Wówczas można zachować spójny ubiór, jednocześnie promujący logo konkretnego przedsiębiorstwa. Nadruki na koszulkach wykonujemy z dbałością o każdy detal. Są to wzory zarówno czarno-białe, jak i kolorowe. Wybór odpowiedniej metody zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać i charakterystyki konkretnego materiału.

Nadruki na odzieży roboczej to dobry wybór w przypadku przedsiębiorstw z różnych branż. Mowa tu zarówno o sklepach spożywczych, jak i salonach samochodowych czy lokalach usługowych. Tworzymy produkty w różnym nakładzie, w zależności od potrzeb danego klienta. Jest to czynnik w dużej mierze wpływający na koszt realizacji zlecenia. Nadruki na koszulkach sprawdzają się natomiast doskonale w przypadku zawodników drużyn sportowych. Z powodzeniem przetrwają one wielokrotne pranie i intensywną eksploatację.

Nie tylko nadruki na odzieży

Nadruki na odzieży są tylko jedną z wielu usług oferowanych przez naszą firmę. Zajmujemy się również tworzeniem wielu innych efektów, w tym haftu cyfrowego. Jest on doskonałą alternatywą dla nadruków. Pozwala na stworzenie wzoru wyczuwalnego pod palcami, w dowolnych kolorach. To świetny wybór w sytuacji, gdy podoba Ci się efekt haftowania. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia i wyboru najlepszej metody w danym przypadku.