Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy jest najczęściej wykorzystywany do celów reklamowych. Produkcja wszelkiego typu materiałów graficznych o dużych rozmiarach wymaga specjalnych urządzeń do drukowania wielkoformatowego. Są to drukarki pozwalające na druk w formacie zbliżonym do A1 lub A0.

Druk wielkoformatowy

Czym jest druk wielkoformatowy?

Jest to cyfrowy druk solwentowy lub lateksowy stosowany przy produkcji materiałów graficznych o dużym formacie na papierze, folii lub na specjalnych materiałach banerowych. Najczęściej wykorzystuje się go przy druku tablic, szyldów i banerów reklamowych oraz innych form reklamy wizualnej. Druk wykonywany jest specjalnymi farbami, których parametry gwarantuję wyraziste i trwale kolory oraz duża odporność na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania ultrafioletowego.

Wykonujemy na zlecenie agencji reklamowych oraz firm wysokiej jakości druk wielkoformatowy. Nasze banery reklamowe opierają się warunkom pogodowym, są trwałe i nie tracą kolorów. Odporne są również na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, a przy stosowaniu ich na zewnątrz nie wymagają laminowania. Możecie u nas zamówić druk materiałów graficznych i wykorzystać je we wnętrzach lub na zewnątrz pomieszczeń.

Przygotowywane przez nas wydruki mają szerokie zastosowanie i pozwalają na przekazywanie treści reklamowych w wielu skutecznych formach wizualnych. Jesteśmy gotowi na przyjęcie nawet nietypowych zleceń, doradzimy i zaproponujemy najlepszą technikę druku dostosowaną do konkretnej potrzeby. Możecie zaufać naszej kreatywności i doświadczeniom.

Wykonujemy między innymi:

Druk wielkoformatowy

BANERY

banery reklamowe, tablice reklamowe i szyldy

Druk wielkoformatowy

ROLLUPY

Systemy roll-up

Druk wielkoformatowy

POTYKACZE

Druk wielkoformatowy

HANGERY